Print Friendly

MTÜ Fenno-Ugria Asutuse liikmed

 

1. Kultuuriministeerium 
Suur-Karja 23, 15076 Tallinn
Madis Järv 6282256 madis.jarv@kul.ee

2. Keeleinspektsioon
Endla 4, 10142 Tallinn
Ilmar Tomusk 6263346 Ilmar.Tomusk@keeleinsp.ee

3. Tartu Ülikool
Tõnu Seilenthal 7375222 seilu at ut dot ee
Tartu Ülikooli eesti ja üldkeeleteaduse instituudi soome-ugri osakond
Ülikooli 18, 50090 Tartu

4. Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia
Posti 1, 71004 Viljandi
Madis Arukask 5045547 madis@kultuur.edu.ee , madis.arukask@ut.ee

5. Tallinna Ülikool
Narva mnt 25, Tallinn
Marju Kõivupuu, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur
Narva mnt 29, 15192 Tallinn, 6199573 kpuu@tlu.ee
Aivar Jürgenson,  Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi ajaloo, arheoloogia ja kunstiajaloo keskuse vanemteadur
6836487, 5035980 aivar20@mail.ee

6.  Eesti Maaülikool
Kreutzwaldi 64, 51014 Tartu
Enn Ernits 7313243, 7313242 ennernits@hot.ee  anat@eau.ee

7. Tartu Kõrgem Kunstikool
Tähe 38 B, 50103 Tartu
Edith Hermann 7309828, 56615206 edith.hermann@art.tartu.ee

8. Tallinna Õismäe Gümnaasium
Õismäe tee 50, 13512 Tallinn
Jaan Õispuu 56683501 jaan.oispuu@oismae.edu.ee

9. Eesti Keele Instituut
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Kristiina Ross 6442892 kristiina@eki.ee
Jüri Viikberg 6446577 viikberg@eki.ee

10. TA Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus
Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Õnne Kepp 6722 847 onnekepp@gmail.com

11. Eesti Rahvusraamatukogu
Tõnismägi 2, 15189 Tallinn
Janne Andresoo 6307600 janne.andresoo@nlib.ee

12. Eesti Rahva Muuseum
Veski 32, 51014 Tartu
Indrek Jääts 7350421 indrek.jaats@erm.ee

13. Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42, 51003 Tartu
Ingrid Rüütel ingrid@vpk.ee

14. Eesti Kunstimuuseum 
Adamson-Ericu Muuseum, Lühike jalg 3, 10130 Tallinn
Kersti Koll 6445838 kersti.koll@ekm.ee

15. Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12, 10146 Tallinn
Hele-Mall Järv 6418224 Hele-Mall.Jarv@tmm.ee

16. Eesti Fennougristide Komitee
Ülikooli 18, 50090 Tartu
Anu Nurk anurk@ut.ee

17. Tartu NEFA (Nordisk Etnologi Folktro Arbeitgrup) rühm
Eesti Kirjandusmuuseum, Vanemuise 42, 51003 Tartu
Mari Sarv mari@haldjas.folklore.ee

18. Eesti Rahvusringhääling
Gonsiori 27, 15029 Tallinn
Piret Suurväli 6284463 piret.suurvali@err.ee

19. Eesti Teaduste Akadeemia kirjastus
Ajakiri Linguistica Uralica, Roosikrantsi 6, 10119 Tallinn
Väino Klaus 6440745 LU@eki.ee

20. Sihtasutus Kultuurileht
Voorimehe 9, 10146 Tallinn
Mart Meri 5127314 merim@online.ee

21. Eesti Kirjanike Liit
Harju 1, 10146 Tallinn
Arvo Vallikivi (Valton) 5110794 valton30@hotmail.com

22. Eesti Kunstnike Liit
Vabaduse väljak 6, 10146 Tallinn
Kärt Summatavet 5035552, kart@kiirtee.ee

23. Eesti Heliloojate Liit
A. Lauteri 7c, 10145 Tallinn
heliloojate.liit@gmail.com
Mart Siimer msiimer@ema.edu.ee

24. Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts
Roosikrantsi 6–301, 10119 Tallinn
Peeter Päll peeter@eki.ee

25. Estonia Selts
Estonia pst 4, 10148 Tallinn
Arne Mikk 6260205 arne@opera.ee
Anu Kaal, Arvo Vallikivi

26. Elias Lönnroti Selts
Vanemuise 19, 51014 Tartu
Maarja Lõhmus 5255055 maarja.lohmus@ut.ee

27. Eesti Arheoloogiaselts
Rüütli 6, 10130 Tallinn
Marje Joalaid 5546153 marje.joalaid@tlu.ee

28. Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
keskus@rahvakultuur.ee
Aivi Lintnermann aivi.lintnermann@rahvakultuur.ee

29. Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
Tõnismägi 2 / Endla 3, 10122 Tallinn
Virve Lääne virve.laane@gmail.com

30. Eesti Rahvuslik Folkloorinõukogu
J. Vilmsi 55, 10147 Tallinn
Ene Lukka-Jegikjan 6015727 ene.lukka-jegikjan@folkloorinoukogu.ee

31. Folklooriansambel Hellero
Kristin Kuutma 55589081 kkuutma@neti.ee

32. Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit

Kuninga 1, 10146 Tallinn
Lembe Maria Sihvre lembe@folkart.ee

33. Võro Selts VKKF
Tartu 48, 65609 Võru
Kaido Kama 7828750 kaido.kama@kmin.ee

34. Tallinna Võru Selts
Viivi Eksta 56569533 viivi.eksta@tlu.ee
Helga Laanpere 6523735

35. Eesti Ingerisoomlaste Liit
Veski 35, 51005 Tartu
Anatoli Schultz 5163423 ingerisoome@gmail.com

36. Eesti-Ungari Selts
Estonia pst 3/5, 10143 Tallinn
Viia-Kadi Raudalainen, kadi@fennougria.ee

37. Eesti-Mordva Kultuuriselts 
Natalia Ermakov 56479507 ermakov.natalia@gmail.com
Nikolai Bajuškin 6325741, 58145365

38. Ersa Kultuuriühing Sjatko
Natalia Abrosimova natalia.abrosimova@tlu.ee

39. Udmurdi Selts Ošmes
Muš Nadii mushnadii@gmail.com

40. Saue Gümnaasium 
Jaan Palumets 6596070 jaanpalumets@saue.edu.ee

41. MTÜ U-Pööre
Kase 4–3, Otepää 67405
Oliver Loode 5132992, oliver.loode@uralic.org

42. Ida-Eestlaste Selts
Mahtra 14–29, Tallinn 13811
Igor Tõnurist tonurist@hot.ee

43. MTÜ Wikimedia Eesti
Lai 6, Tartu
Sven-Erik Soosaar svenerik@wikimedia.ee